خانه » آموزش سرمه دوزی

آموزش سرمه دوزی

آموزش سرمه دوزی از پایه

آموزش سرمه دوزی از پایه تا پیشرفته توسط استاد شبانی با سابقه 5 ساله در زمینه سرمه دوزی است. این آموزش به صورت حضوری و غیر حضوری است و کسانی که دوست دارند به صورت حضوری این هنر را فرا بگیرند. می‌توانند به آموزشگاه سرمه لند واقع در اصفهان، کاشان، فاز 2 ناجی آباد، خیابان مهستان مراجعه نمایند. همچنین کسانی که امکان مراجعه حضوری ندارند می‌توانند به صورت آنلاین در کلاس‌ها شرکت کنند. لازم به ذکر است که در هر دو آموزش، از پشتیبانی یکساله بهرمند خواهید شد.

 

سرمه دوزی در کجا کاربرد دارد

از سرمه دوزي براي تزئين انواع تابلوهاي تزئين، تزئينات دور يقه، پیش سينه، سمبوسه. كمربند و كيسه‌هاي پول، قلمدان شانه، مسواك، قيچي، مهر، سرمه دان. رويه سينه، حنابندان عروس، سفره‌هاي قند، بقچه سوزني. سجاده، پرده‌هاي نفيس، جهازيه عروس، رويه جعبه‌هاي نفيس. رو ميزي، رو كوسن، و غيره استفاده مي‌نمايند. اين دوخت‌ها معمولا بر روي پارچه مخمل، ماهوت، ابريشم، تافته. اطلس، ساتن، و پارچه‌هاي ابريشمي انجام مي‌گيرد.

 

انواع دوخت سرمه دوزی

از انواع دوخت‌هایی كه بيشتر در اين دوخت بكار مي‌رود مي‌توان. به دوخت زنجيره‌اي، برگ دوزي، جناغي، دوردوزي، مارپيچ الوان روي زنجيره. دوخت ساتن، دوخت مورب، ساقه دوزي و بست دوزي، دندان موشي و زيگزاگ‌هاي مختلف را نام برد. از انواع سرمه‌هاي موجود مي‌توان به سرمه مات، سرمه الماسي. سرمه بلرسنت طلايي و نقره‌اي، سرمه ساده وباريك و ضخيم و سرمه فرانسوي اشاره نمود.

 

اگر میخواهید سفارش سرمه دوزی بدهید به شماره 09134806135 تماس بگیرند. همه سفارشات شما با بهترین کیفیت و اجرا در کمترین زمان ممکن (حداقل 10 روز) به شما تحویل می‌شود. ضمانت سفارشات اجرا شده به صورت مدام العمر است. هنر سرمه دوزی را می‌توان بر روی انواع پارچه، لباس، اکسسوری، کیف، و… اجرا نمود. محصولات سرمه دوزی در ایران به عنوان یک کالای صنایع دستی بسیار پرفروش است. رومیزی‌های سرمه دوزی شد که برای جهیزیه عروس استفاده می‌شود. مانتوها و کیف‌های سرمه دوزی شده یکی از زیباترین لباس‌ها و وسایل است.

 

آموزش سرمه دوزی در کاشان

 

5/5 - (1 امتیاز)
error: Content is protected !!