خانه » سفارش سرمه دوزی

سفارش سرمه دوزی

سفارش سرمه دوزی روی ترمه

سفارش سرمه دوزی، دارید؟ مجموعه سرمه لند. تنها مجموعه تخصصی سرمه دوزی در ایران کلیه سفارشات شما را با بهترین کیفیت و پایین‌ترین قیمت انجام می‌دهد. همه سفارشات شما در کمترین زمان ممکن انجام و تحویل شما می‌شود. ارسال سفارشات از طریق تیپاکس و شرکت پست است. حداقل زمان تحویل سفارشات سریع مانند جهیزیه 7 روز و حداکثر زمان تحویل 15 روز است. لازم به ذکر است که کلیه سفارشات با گارانتی انجام می‌شود.

سفارش سرمه دوزی جهیزیه

اگر دوست دارید جهیزیه زیبا و دوست داشتنی داشته باشید کافیه با ما تماس بگیرید. جدیدترین ست‌های رومیزی و لباس را از مجموعه سرمه لند بخواهید. ما سفارش‌های شما را در کمترین زمان انجام می‌دهیم. هر طرح و هر نوع دوختی که بخواهید با بهترین کیفیت و در کمترین زمان برای عروس خانم‌ها انجام می‌شود. ارزان‌ترین قیمت سرمه دوزی همراه با هدیه ویژه را در مجموعه سرمه لند به شما عرضه می‌کنیم. پرداخت کلیه سفارشات به صورت 20 درصد بیعانه ابتدا کار و الباقی در پایان کار است. همچنین کلیه سفارش‌ها را مجموعه سرمه لند گارانتی می‌نماید.

سرمه دوزی جدید

سفارش سرمه دوزی در تهران

کلیه سفارش تهران، کرج و حومه پذیرفته می‌شود. تحویل سفارشات سرمه دوزی در استان و تهران و کرج حداقل 10 روز کاری است. ارسال سفارشات از طریق تیپاکس به درب منزل و محل کار شما عزیزان انجام می‌شود. پرداخت هزینه سرمه دوزی به صورت 20 درصد بیعانه در ابتدا و الباقی بعد از انجام کار و ارسال عکس خواهد بود. همه سفارشات با گارانتی کیفیت انجام می‌شود.

 

سفارش سرمه دوزی در اصفهان

همشهریان عزیز استان اصفهان کلیه سفارشات‌شان با تحویل حداقل 8 روز کاری انجام می‌شود. همچنین ارسال همه سفارشات استان‌ها با تیپاکس و شهرستان‌ها با شرکت پست انجام می‌شود. هزینه ارسال سفارشات با مشتری است و در صورت بروز هرگونه مشکل در ارسال، همه مرسولات بیمه می‌شوند. لازم به ذکر است که کلیه سفارشات دارای گارانتی کیفیت از مجموعه سرمه لند هستند.

 

در صورتی که دوست دارید سرمه دوزی را یاد بگیرید کافیست در کلاس‌های آموزش سرمه دوزی مجموعه سرمه لند شرکت کنید. ما در این کلاس‌ها به صورت حضوری و غیر حضوری جدیدترین تکنیک‌های دوخت را به شما یاد می‌دهیم. آموزش‌های ما از پایه تا پیشرفته است و شما می‌توانید بنا به نیازتان در یکی از دوره‌ها یا دوره جامع سرمه دوزی شرکت کنید.

4.3/5 - (3 امتیاز)
error: Content is protected !!