خانه » درباره سرمه لند

درباره سرمه لند

سرمه لند

سرمه لند در سال 1396 شروع به فعالیت نمود. این مرکز به عنوان اولین و تنها مرکز تخصصی سرمه دوزی در ایران افتتاح شد. هدف ما ارائه جدیدترین سبک‌های سرمه دوزی و آموزش به بانوان بوده است. در راستای اهداف سرمه لند، قصد داریم تا با کارآفرینی، بیکاری بانوان بی سرپرست را به اتمام برسانیم. کسانی که دوست دارند در رشته‌های هنری درآمد داشته باشند، سرمه دوزی یک هنر بسیار اصیل و زیباست. که درآمد آن با توجه به صادرات این هنر به کشورهای اروپایی و آمریکایی، قابل قبول است.

مطمئن باشید با آموزش سرمه دوزی می‌توانید هم برای خود هم برای دیگران کارهای بسیار زیبایی را تولید کنید. سرمه دوزی نیازمند خلاقیت، صبر و پشتکار است. اگر شما این ویژگی‌ها را دارید برای یادگیری همین امروز اقدام کنید. برای مشاوره و شرکت در دوره‌های آموزشی سرمه لند با شماره 09134806135 تماس بگیرید. ما در بحث آموزش به شما تضمین می‌دهیم در صورت عدم یادگیری شما همه هزینه آموزش برگشت می‌شود.

ثبت سفارش

همچنین کسانی که سفارش سرمه دوزی دارند به شماره 09134806135 تماس بگیرند. کلیه سفارشات شما با بهترین کیفیت و اجرا در کمترین زمان ممکن (حداقل 10 روز) به شما تحویل می‌شود. ضمانت سفارشات اجرا شده به صورت مدام العمر است. و در آخر ما در مجموعه سرمه لند برای ایجاد تحول در صنعت صنایع دستی و مخصوصا سرمه دوزی بهترین ایده‌ها را داریم.

این هنر را می‌توان بر روی انواع پارچه، لباس، اکسسوری، کیف، و… اجرا نمود. محصولات سرمه دوزی در ایران به عنوان یک کالای صنایع دستی بسیار پرفروش است. رومیزی‌های سرمه دوزی شد که برای جهیزیه عروس استفاده می‌شود، یک نمونه از آن است. مانتوها و کیف‌های سرمه دوزی شده یکی از زیباترین لباس‌ها و وسایل است. که در مراسم‌ها و جشن‌ها استفاده می‌شود. در مجموع هنر سرمه دوزی به پارچه و لباس زیبایی دوچندان می‌دهد.

سرمه دوزی

5/5 - (1 امتیاز)
error: Content is protected !!